Banner SDH Fryčovice


Výsledková listina 16.ročníku denní pohárové soutěže (2000)

O pohár obecního úřadu Memoriál Ludvíka Quitta.

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Prchalov0.0000.00016.943
2. Trojanovice0.0000.00017.071
3. Brušperk0.0000.00018.020
4. Jistebník0.0000.00018.064
5. Stará Ves0.0000.00018.235
6. Krmelín0.0000.00018.793
7. Petřvald0.0000.00021.321
8. Trnávka0.0000.00021.841
9. Bartovice0.0000.00023.731
10. Oprechtice0.0000.00023.873
--. Fryčovice0.0000.000N
--. Staré Město0.0000.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Stará Ves0.0000.00020.474
2. Krmelín0.0000.00021.631
3. Proskovice0.0000.00021.757
--. Bartovice0.0000.000N
--. Brušperk0.0000.000N

Kategorie mladší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Vyškovice0.0000.00020.533
2. Pstruží0.0000.00040.326

Kategorie starší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Fryčovice0.0000.00021.430
2. Vyškovice0.0000.00025.100
3. Zelinkovice0.0000.00032.136
4. Pstruží0.0000.00049.841





Výsledková listina 2. ročníku noční pohárové soutěže(2000)

Fryčovický Hrbol

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Prchalov0.0000.00019.444
2. Kojkovice A0.0000.00020.033
3. Luboměř0.0000.00020.424
4. Stará Ves0.0000.00020.991
5. Metylovice0.0000.00021.473
6. Mošnov0.0000.00021.972
7. Jakubčovice0.0000.00024.635
8. Fryčovice0.0000.00025.262
9. Petřvald0.0000.00025.837
10. Kozlovice0.0000.00026.943
11. Dolní Tošanovice0.0000.00027.174
12. Michálkovice0.0000.00027.493
13. Staré Město0.0000.00027.886
14. Lhotka0.0000.00029.480
15. Palkovice0.0000.00030.553
16. Bocanovice0.0000.00032.437
17. Ostrava Přívoz0.0000.00042.767
18. Oprechtice0.0000.00046.546
--. Rychaltice0.0000.000N
--. Trojanovice0.0000.000N
--. Trnávka0.0000.000N
--. Nižní Lhoty0.0000.000N
--. Kojkovice B0.0000.000N
--. SOŠ PO MV Frýdek-Místek0.0000.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Stará Ves0.0000.00027.897
2. Metylovice0.0000.00038.193
3. Palkovice0.0000.00068.446


Webdesign: petr.novobilsky@seznam.cz



Konečné pořadí v BL

(2017)

Muži

1.Lubno356
2.Malenovice269
3.Palkovice239
4.Skalice229
5.Bystré216
6.Vyšní Lhoty209
7.Hájov198
8.Stanislavice180
9. Brušperk B180
10.Fryčovice177
11.Nová Ves173
12.Frýdek160
13.Brušperk153
14.Hukvaldy118
15.Žabeň99
16.Baška91

Ženy

1.Hájov167
2.Skalice152
3.Brušperk121
4.Nová Ves121
5.Fryčovice96
6.Pstruží83

XII.Ročník BL (2016)

XI.Ročník BL (2015)

X.Ročník BL (2014)

IX.Ročník BL (2013)

VIII.Ročník BL (2012)

VII.Ročník BL (2011)

VI.Ročník BL (2010)

V.Ročník BL (2009)

IV.Ročník BL (2008)

III.Ročník BL (2007)

II.Ročník BL (2006)

Rozpis soutěží BL 2017

Stránky Beskydské ligy