Banner SDH Fryčovice


Výsledková listina 21.ročníku denní pohárové soutěže (2005)

O pohár obecního úřadu Memoriál Ludvíka Quitta.

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Dolní Lištná0.0000.00014.777
2. Košatka0.0000.00015.296
3. Oprechtice0.0000.00015.297
4. Kojkovice A0.0000.00015.452
5. Mošnov0.0000.00015.500
6. Karviná Hranice0.0000.00015.644
7. Proskovice0.0000.00016.371
8. Rychaltice0.0000.00017.353
9. Palkovice0.0000.00018.020
10. Nová ves0.0000.00018.137
11. Brušperk0.0000.00018.840
12. Fryčovice A0.0000.00020.924
--. Fryčovice B0.0000.000N
--. Kateřinice0.0000.000N
--. Trojanovice0.0000.000N
--. Stará Ves0.0000.000N
--. Kojkovice B0.0000.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Oprechtice0.0000.00018.387
2. Rychaltice0.0000.00021.187
3. Fryčovice0.0000.00023.926
--. Mošnov0.0000.000N
--. Kojkovice0.0000.000N

Kategorie mladší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Oprechtice0.0000.00020.520

Kategorie starší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Oprechtice0.0000.00015.136
2. Mořkov0.0000.00016.536
3. Rychaltice0.0000.00019.383
4. Paskov0.0000.00026.172
5. Nová ves0.0000.00047.001





Výsledková listina 7. ročníku noční pohárové soutěže(2005)

Fryčovický Hrbol

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Trojanovice0.0000.00018.174
2. Metylovice A0.0000.00018.851
3. Luboměř0.0000.00020.553
4. Oprechtice0.0000.00021.652
5. Metylovice B0.0000.00021.745
6. Kateřinice0.0000.00024.540
7. Vlčovice0.0000.00025.560
8. Fryčovice A0.0000.00027.233
9. Rychaltice0.0000.00027.391
--. Fryčovice B0.0000.000N
--. Dolní Tošanovice0.0000.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Vlčovice0.0000.00024.943
2. Oprechtice0.0000.00026.923
3. Rychaltice0.0000.00031.045
4. Frýdek0.0000.00042.761
--. Fryčovice0.0000.000N
--. Metylovice0.0000.000N


Webdesign: petr.novobilsky@seznam.cz



Konečné pořadí v BL

(2018)

Muži

1.Lubno293
2.Nová Ves283
3.Frýdek234
4.Malenovice229
5.Skalice210
6.Vyšní Lhoty209
7.Palkovice188
8.Brušperk181
9.Bystré180
10.Stanislavice162
11.Stanislavice B153
12.Skalice B149
13.Fryčovice148
14.Baška105
15.Hukvaldy95

Ženy

1.Skalice164
2.Frýdek137
3.Pstruží136
4.Nová Ves126
5.Fryčovice118
6.Brušperk108
7.Stanislavice95

XIII.Ročník BL (2017)

XII.Ročník BL (2016)

XI.Ročník BL (2015)

X.Ročník BL (2014)

IX.Ročník BL (2013)

VIII.Ročník BL (2012)

VII.Ročník BL (2011)

VI.Ročník BL (2010)

V.Ročník BL (2009)

IV.Ročník BL (2008)

III.Ročník BL (2007)

II.Ročník BL (2006)

Rozpis soutěží BL 2018

Stránky Beskydské ligy