Banner SDH Fryčovice


Výsledková listina 26.ročníku denní pohárové soutěže (2010)

O pohár obecního úřadu Memoriál Ludvíka Quitta.

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Petřvaldík14.62514.42814.625
2. Písečná14.68314.59814.683
3. Hájov A14.97014.63814.970
4. Malenovice15.02014.73815.020
5. Nová Ves14.97815.05415.054
6. Prchalov15.26214.62815.262
7. Svinov A15.36315.25815.363
8. Větřkovice15.37815.38515.385
9. Rychaltice15.53015.49815.530
10. Mistřovice15.90614.94815.906
11. Hájov B16.13516.06816.135
12. Oprechtice15.93816.53216.532
13. Vyšní Lhoty17.04615.89817.046
14. Luboměř15.34818.57418.574
15. Frýdek17.56818.80118.801
16. Baška19.39819.67519.675
17. Krmelín22.73520.08822.735
18. Paskov31.74832.74132.741
19. Závišice34.53033.90834.530
--. Svinov B15.5380.000N
--. Fryčovice0.0000.000N
--. Stará Ves0.0000.000N
--. Hostašovice0.0000.000N
--. Kozlovice15.0880.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Petřvaldík17.36016.82817.360
2. Nová Ves18.75318.75818.758
3. Hájov18.85418.32818.854
4. Albrechtice19.15617.76819.156
5. Studénka město19.66319.35819.663
6. Krmelín20.73520.12820.735
7. Kunčice p. Ondřejníkem20.89420.06820.894
8. Paskov20.98821.12621.126
9. Vyšní Lhoty38.23136.72838.231
--. Fryčovice0.0000.000N

Kategorie mladší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Kunčice p. Ondřejníkem15.43514.64815.435
2. Oprechtice17.68016.95817.680
3. Lučina16.74818.46118.461
4. Fryčovice I.19.33119.23819.331
5. Jistebník19.76820.20120.201
6. Brušperk20.14820.36120.361
7. Lubno21.86719.60821.867
8. Milíkov22.13721.52822.137
9. Nová Ves27.53829.54729.547
10. Pstruží29.63722.15829.637
11. Nýdek31.43030.97831.430
12. Fryčovice II.32.43834.79034.790
13. Petřvaldík41.07841.99541.995
14. Baška53.13867.95767.957

Kategorie starší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Nová Ves12.53813.02713.027
2. Kunčice p. Ondřejníkem12.95813.13613.136
3. Krmelín14.65815.17515.175
4. Jistebník15.22614.95815.226
5. Lučina15.46414.78815.464
6. Brušperk17.58416.26817.584
7. Pstruží17.69818.24618.246
8. Nýdek20.37518.74820.375
9. Paskov20.19820.55220.552
10. Lubno20.92014.83820.920
11. Milíkov22.79822.84722.847
12. Oprechtice23.17022.83823.170
13. Frýdlant23.98824.17624.176
14. Hukvaldy27.42127.23827.421
--. Bruzovice14.33814.493N





Výsledková listina 12. ročníku noční pohárové soutěže(2010)

Fryčovický Hrbol

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Hájov A17.16817.17117.171
2. Podvysoká17.22817.24217.242
3. Kozlovice17.24817.26217.262
4. Malenovice17.33616.60817.336
5. Nová Ves17.29817.43417.434
6. Skalice17.15817.45617.456
7. Frýdek17.73017.19817.730
8. Vyšní Lhoty18.35818.53518.535
9. Hájov B18.54217.58818.542
10. Rychlatice18.70818.78018.780
11. Karolínka18.59818.78618.786
12. Bystré18.94518.07818.945
13. Lhotka18.03819.06619.066
14. Dobroslavice18.43819.08619.086
15. Větřkovice19.32417.52819.324
16. Žabeň19.66518.47819.665
17. Frýdek B19.16819.66619.666
18. Pstruží A19.63819.72519.725
19. Hukovice20.32119.03820.321
20. Závišice20.49419.34820.494
21. Palkovice20.48820.68220.682
22. Staré Hamry19.96820.78720.787
23. Soběšovice21.17120.08821.171
24. Baška21.85821.98721.987
25. Horní Žukov22.34720.94822.347
26. Brušperk23.32823.66423.664
27. Chlebovice24.32323.39824.323
28. Pstruží+Hamry24.64718.64824.647
29. Staré Město25.15826.87326.873
30. Paskov31.66530.56831.665
31. Fryčovice34.62224.00834.622
32. Hukvaldy35.33633.30835.336
33. Lučina39.09839.79439.794
34. Lískovec39.94739.88839.947
--. Krmelín0.0000.000N
--. Darkovice A23.7580.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Fryčovice22.70122.54822.701
2. Hajov22.95222.74822.952
3. Nová Ves22.45823.07323.073
4. Vyšní Lhoty23.13622.63823.136
5. Baška23.04823.43123.431
6. Frýdek23.67823.73323.733
7. Krmelín22.33823.79723.797
8. Bystré23.63824.72424.724
9. Pstruží25.03825.65125.651
10. Staré Město24.09827.04427.044
11. Palkovice35.69836.27036.270
12. Lhotka35.99838.56438.564


Webdesign: petr.novobilsky@seznam.cz



Průběžné pořadí v BL

(2016)

Muži

1.Bystré282
2.Frýdek A248
3.Skalice242
4.Frýdek B238
5.Vyšní Lhoty231
6.Nová Ves206
7.Brušperk201
8.Fryčovice164
9.Pstruží138
10.Stanislavice134
11.Žabeň121
12.Palkovice118
13.Baška104
14.Krmelín87
15.Hukvaldy80

Ženy

1.Hájov157
2.Frýdek140
3.Skalice136
4.Pstruží102
5.Fryčovice98
6.Palkovice96
7.Brušperk86

XI.Ročník BL (2015)

X.Ročník BL (2014)

IX.Ročník BL (2013)

VIII.Ročník BL (2012)

VII.Ročník BL (2011)

VI.Ročník BL (2010)

V.Ročník BL (2009)

IV.Ročník BL (2008)

III.Ročník BL (2007)

II.Ročník BL (2006)

Rozpis soutěží BL 2016

Stránky Beskydské ligy