Banner SDH Fryčovice


Výsledková listina 27.ročníku denní pohárové soutěže (2011)

O pohár obecního úřadu Memoriál Ludvíka Quitta.

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Prchalov14.55114.33814.551
2. Nová Ves14.43814.76514.765
3. Hájov A15.13015.02815.130
4. Prchalov B15.16214.94815.162
5. Luboměř15.24514.92815.245
6. Petřvaldík15.27214.30815.272
7. Větřkovice14.63815.49315.493
8. Hájov B15.52815.57215.572
9. Mistřovice15.62414.42815.624
10. Tísek15.75315.07815.753
11. Vyškovice16.34416.02816.344
12. Košatka16.47115.09816.471
13. Oprechtice16.48214.45816.482
14. Mošnov14.53816.54416.544
15. Kozlovice16.63315.83816.633
16. Lhotka16.03816.83016.830
17. Hukovice17.00316.93817.003
18. Fryčovice17.29215.63817.292
19. Košatka B17.44517.09817.445
20. Albrechtice18.99316.16818.993
21. Krmelín22.76823.10123.101
22. Bahno22.55823.15323.153
23. Baška16.24827.34727.347
24. Hostašovice28.64626.79828.646
25. Frýdek B31.47317.29831.473
26. Lučina34.95231.87834.952
--. Bystré0.0000.000N
--. Frýdek0.0000.000N
--. Závišice0.0000.000N
--. Staškov0.00016.128N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Petřvaldík18.35217.04818.352
2. Oprechtice19.88519.15819.885
3. Krmelín20.22820.60420.604
4. Frýdek20.75420.36820.754
5. Bystré20.89420.73820.894
6. Baška20.15821.48121.481
7. Hájov21.59219.72821.592
8. Lhotka21.77619.89821.776
9. Fryčovice22.80520.76822.805
10. Studénka24.75122.27824.751
11. Tísek26.38225.09826.382
12. Bahno33.65525.87833.655
13. Lučina53.37851.25053.378
--. Albrechtice0.0000.000N

Kategorie mladší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Trojanovice16.44415.56816.444
2. Oprechtice17.15116.65817.151
3. Kunčice17.57316.83817.573
4. Jistebník17.35817.76217.762
5. Lučina19.45617.98819.456
6. Pstruží20.24119.18820.241
7. Fryčovice21.14519.20821.145
8. Brušperk26.73725.87826.737
9. Krmelín31.75832.16232.162
10. Paskov50.13852.23652.236
--. Baška0.0000.000N

Kategorie starší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Oprechtice13.54813.73313.733
2. Jistebník13.93513.02813.935
3. Kunčice13.17813.98313.983
4. Paskov14.35814.72414.724
5. Trojanovice14.38815.63215.632
6. Lučina + Bruzovice15.76816.29116.291
7. Krmelín20.69821.30421.304
8. Petřvaldík22.43321.99822.433
9. Hukvaldy26.25725.82826.257
10. Brušperk33.16834.86734.867
11. Řepiště34.53835.42735.427
12. Frýdlant35.00837.06037.060
13. Fryčovice37.75736.53837.757
14. Pstruží63.85662.77863.856
--. Proskovice18.69218.378N





Výsledková listina 13. ročníku noční pohárové soutěže(2011)

Fryčovický Hrbol

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Nová Ves18.35517.83818.355
2. Hájov A18.38518.13818.385
3. Frýdek A18.42517.84818.425
4. Bystré18.49616.83818.496
5. Vyšní Lhoty A18.19818.89118.891
6. Stanislavice19.12618.94819.126
7. Horní Žukov18.58819.15719.157
8. Jakubčovice n. O.18.82819.24419.244
9. Fryčovice19.25218.32819.252
10. Pstruží19.40618.56819.406
11. Kozlovice19.88218.49819.882
12. Karolínka B19.94219.58819.942
13. Hájov B18.88820.13520.135
14. Baška20.14820.15620.156
15. Skalice21.12118.94821.121
16. Palkovice20.73822.65522.655
17. Vyšní Lhoty B22.66220.97822.662
18. Staré Hamry20.83822.69722.697
19. Brušperk21.22823.63223.632
20. Hukvaldy24.24124.17824.241
21. Frýdek B25.87120.63825.871
22. Krmelín24.43827.03727.037
23. Mszana A - Polsko31.28330.27831.283
24. Karolínka A32.79833.07133.071
25. Mszana B - Polsko37.76837.90637.906
26. Šance40.95738.79840.957
27. Staré Město41.65844.22644.226
28. Chlebovice58.83557.44858.835
--. Lhotka0.00022.028N
--. Kopřivnice0.00048.798N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Hájov21.88823.04523.045
2. Vyšní Lhoty23.40823.79423.794
3. Frýdek24.19824.43224.432
4. Fryčovice24.82223.56824.822
5. Baška24.87324.18824.873
6. Bystré25.13825.54625.546
7. Nová Ves26.64121.18826.641
8. Pstruží28.30625.93828.306
9. Staré Město32.95030.80832.950
10. Stanislavice36.24135.39836.241
11. Krmelín23.30837.56637.566


Webdesign: petr.novobilsky@seznam.cz

Aktuality


V neděli 27.5. pořádá SDH Fryčovice 34. ročník denní pohárové soutěže. Bližší info zde.





Konečné pořadí v BL

(2017)

Muži

1.Lubno356
2.Malenovice269
3.Palkovice239
4.Skalice229
5.Bystré216
6.Vyšní Lhoty209
7.Hájov198
8.Stanislavice180
9. Brušperk B180
10.Fryčovice177
11.Nová Ves173
12.Frýdek160
13.Brušperk153
14.Hukvaldy118
15.Žabeň99
16.Baška91

Ženy

1.Hájov167
2.Skalice152
3.Brušperk121
4.Nová Ves121
5.Fryčovice96
6.Pstruží83

XII.Ročník BL (2016)

XI.Ročník BL (2015)

X.Ročník BL (2014)

IX.Ročník BL (2013)

VIII.Ročník BL (2012)

VII.Ročník BL (2011)

VI.Ročník BL (2010)

V.Ročník BL (2009)

IV.Ročník BL (2008)

III.Ročník BL (2007)

II.Ročník BL (2006)

Rozpis soutěží BL 2017

Stránky Beskydské ligy