Banner SDH Fryčovice


Výsledková listina 28.ročníku denní pohárové soutěže (2012)

O pohár obecního úřadu Memoriál Ludvíka Quitta.

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Prchalov A14.30814.33214.332
2. Prchalov B14.83114.73814.831
3. Mošnov14.95714.57814.957
4. Nová Ves15.09414.29815.094
5. Vrbice14.65815.36515.365
6. Mistřovice15.45615.13815.456
7. Frýdek A15.97514.82815.975
8. Staškov SK14.26816.04516.045
9. Vyšní Lhoty16.37415.84816.374
10. Hájov16.55716.12816.557
11. Fryčovice A16.73115.43816.731
12. Krmelín17.83017.52817.830
13. Fryčovice B18.17417.87818.174
14. Chlebovice23.83122.95823.831
15. Kunčice p.O. Junior30.23129.29830.231
--. Baška31.37832.661N
--. Větřkovice14.3980.000N
--. Stará Ves0.00014.248N
--. Petřvaldík0.0000.000N
--. Oprechtice0.0000.000N
--. Luboměř0.00015.128N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Stará Ves17.18316.88817.183
2. Fryčovice19.53418.55819.534
3. Frýdek19.78218.86819.782
4. Krmelín19.54819.78619.786
5. Baška20.46419.53820.464
6. Staré Město38.36637.94838.366
--. Albrechtice0.0000.000N
--. Nová Ves19.0880.000N

Kategorie mladší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Trojanovice15.32815.35715.357
2. Kunčice p. O.18.12615.04818.126
3. Mořkov A17.04818.17618.176
4. Krmelín17.64818.43218.432
5. Jistebník17.43818.58218.582
6. Brušperk19.65821.23221.232
7. Nýdek21.20821.35121.351
8. Lubno21.24822.83722.837
9. Bruzovice23.30323.15823.303
10. Nová Ves26.75325.76826.753
11. Klimkovice A26.14827.02027.020
12. Baška26.45827.52027.520
13. Mořkov B18.09829.30129.301
14. Žabeň32.96723.44832.967
15. Klimkovice B34.73836.50536.505

Kategorie starší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Nýdek A12.45813.14413.144
2. Petřvaldík13.24813.45313.453
3. Paskov A13.73813.73113.738
4. Oprechtice13.78213.70813.782
5. Jistebník14.15414.14814.154
6. Řepiště13.50814.18014.180
7. Brušperk15.09815.14215.142
8. Paskov B14.42815.48715.487
9. Lubruz16.32315.86816.323
10. Klimkovice16.19816.53616.536
11. Petřvald15.77816.68316.683
12. Pstruží17.67017.36817.670
13. Hukvaldy17.68217.78317.783
14. Fryčovice A17.98316.85817.983
15. Lubno18.43819.03719.037
16. Nýdek B20.99821.08021.080
17. Trojanovice12.68821.12521.125
18. Krmelín23.28223.14823.282
19. Ostravice25.75222.34825.752
20. Fryčovice B26.34725.06826.347
21. Nová Ves32.63314.63832.633
--. Frýdlant n. O.25.33024.938N





Výsledková listina 14. ročníku noční pohárové soutěže(2012)

Fryčovický Hrbol

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Bystré A17.33817.60117.601
2. Hukovice17.72817.87417.874
3. Skalice18.48818.67018.670
4. Hájov B18.18818.88118.881
5. Palkovice19.12819.17719.177
6. Plesná A19.18418.52819.184
7. Pstruží19.12819.37019.370
8. Jakubčovice19.29819.45119.451
9. Horní Žukov19.53418.03819.534
10. Stanislavice A19.57418.99819.574
11. Vyšní Lhoty B19.76619.49819.766
12. Baška19.79518.40819.795
13. Vyšní Lhoty A19.83019.32819.830
14. Frýdek B19.16819.97019.970
15. Hájov A18.98820.44120.441
16. Frýdek A20.73821.06421.064
17. Fryčovice21.49620.44821.496
18. Hukvaldy22.76422.55822.764
19. Krmelín22.53824.55424.554
20. Čeladná25.78122.06825.781
21. Sklárna Karolínka25.27825.93625.936
22. Brušperk26.07423.96826.074
23. Bystré B26.43625.62826.436
24. Karolínka26.98625.52826.986
25. Staré Hamry30.13420.38830.134
26. Staré Město99.02297.28899.022
--. Chlebovice0.0000.000N
--. Tošovice0.0000.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Hájov21.24821.33321.333
2. Pstruží23.30823.84423.844
3. Baška23.87622.93823.876
4. Palkovice23.03824.07724.077
5. Fryčovice24.15422.84824.154
6. Vyšní Lhoty24.74523.69824.745
7. Frýdek25.14423.49825.144
8. Hukovice25.62225.44825.622
9. Staré Město25.62322.73825.623
10. Stanislavice26.20828.55528.555
11. Hodoňovice31.65833.33033.330
12. Krmelín22.79833.37333.373
13. Čeladná53.86854.24354.243


Webdesign: petr.novobilsky@seznam.cz



Konečné pořadí v BL

(2017)

Muži

1.Lubno356
2.Malenovice269
3.Palkovice239
4.Skalice229
5.Bystré216
6.Vyšní Lhoty209
7.Hájov198
8.Stanislavice180
9. Brušperk B180
10.Fryčovice177
11.Nová Ves173
12.Frýdek160
13.Brušperk153
14.Hukvaldy118
15.Žabeň99
16.Baška91

Ženy

1.Hájov167
2.Skalice152
3.Brušperk121
4.Nová Ves121
5.Fryčovice96
6.Pstruží83

XII.Ročník BL (2016)

XI.Ročník BL (2015)

X.Ročník BL (2014)

IX.Ročník BL (2013)

VIII.Ročník BL (2012)

VII.Ročník BL (2011)

VI.Ročník BL (2010)

V.Ročník BL (2009)

IV.Ročník BL (2008)

III.Ročník BL (2007)

II.Ročník BL (2006)

Rozpis soutěží BL 2017

Stránky Beskydské ligy