Banner SDH Fryčovice


Výsledková listina 29.ročníku denní pohárové soutěže (2013)

O pohár obecního úřadu Memoriál Ludvíka Quitta.

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Podvysoká (SR)13.88813.95513.955
2. Prchalov A13.76814.33514.335
3. Kozlovice14.56314.35814.563
4. Mošnov14.73214.66814.732
5. Frýdek A14.73815.37015.370
6. Hájov14.72815.43515.435
7. Nová Ves14.52815.50415.504
8. Mistřovice15.29815.54315.543
9. Luboměř15.38815.72315.723
10. Frýdek B15.98515.84815.985
11. Český Těšín - Mosty16.03715.28816.037
12. Petřvaldík16.12314.60816.123
13. Fryčovice15.83816.26216.262
14. Hájov B15.68816.57416.574
15. Oprechtice14.05816.94716.947
16. Stará Ves16.45817.02417.024
17. Vyšní Lhoty15.24817.40517.405
18. Stanislavice17.34817.44217.442
19. Horní Domaslavice17.22818.93618.936
20. Paskov17.02819.45219.452
21. Krmelín18.65821.45621.456
22. Staré Město24.27824.83724.837
23. Baška30.36327.53830.363
24. Horní Žukov30.93831.14131.141
--. Prchalov B0.0000.000N
--. Výškovice15.1580.000N
--. Tísek0.0000.000N
--. Horní Suchá0.00015.398N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Oprechtice16.54816.54316.548
2. Mistřovice18.72018.47818.720
3. Bartovice16.99819.16619.166
4. Paskov17.92819.23419.234
5. Krmelín19.57819.58219.582
6. Palkovice18.62820.22120.221
7. Baška20.63620.46820.636
8. Fryčovice21.14120.63821.141
9. Staré Město26.54025.66826.540
--. Frýdek18.5580.000N
--. Stará Ves0.0000.000N

Kategorie mladší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Nová Ves A15.74414.34815.744
2. Trojanovice16.37015.29816.370
3. Bruzovice17.34316.90817.343
4. Nýdek17.48817.53017.530
5. Mořkov18.57118.24818.571
6. Fryčovice - Žabeň17.85818.63218.632
7. Vyšní Lhoty18.00819.27419.274
8. Lučina21.63821.85021.850
9. Jistebník24.08723.43824.087
10. Brušperk24.09623.16824.096
11. Kunčice pod Ondřejníkem26.16217.92826.162
12. Hukvaldy25.73826.29626.296
13. Krmelín21.32826.57226.572
14. Řepiště36.15235.21636.152
15. Nová Ves B29.05836.17136.171
16. Klimkovice44.05644.79844.798
17. Frýdlant45.09244.30845.092
--. Lučina17.07817.961N

Kategorie starší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Trojanovice12.90813.77013.770
2. Bruzovice14.86713.07814.867
3. Nýdek15.15514.08815.155
4. Vyšní Lhoty15.63314.48815.633
5. Hnojník13.95215.77215.772
6. Michálkovice16.06115.66816.061
7. Oprechtice16.24012.24816.240
8. Brušperk A16.79116.36816.791
9. Kunčice pod Ondřejníkem18.05217.96818.052
10. Paskov B18.39517.54818.395
11. Hukvaldy18.52818.80318.803
12. Fryčovice A19.08118.10819.081
13. Brufry19.49118.69819.491
14. Paskov A20.10119.49820.101
15. Mořkov20.59217.22820.592
16. Klimkovice20.73516.37820.735
17. Petřvaldík21.88621.44121.886
18. Řepiště23.33825.13525.135
--. Petřvald13.82815.596N

Kategorie mini

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Petřvald31.64833.87533.875





Výsledková listina 15. ročníku noční pohárové soutěže(2013)

Fryčovický Hrbol

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Bystré17.55116.56817.551
2. Hukovice18.19217.27818.192
3. Frýdek17.68818.47218.472
4. Hájov18.59717.57818.597
5. Vyškovice18.78117.90818.781
6. Vrbice18.64819.14519.145
7. Fryčovice19.18417.68819.184
8. Místek18.84820.59520.595
9. Karolinka20.77120.38820.771
10. Vyšní Lhoty20.82220.32820.822
11. Skalice21.10120.97821.101
12. Hukvaldy21.74720.96821.747
13. Studénka-Město19.69821.89621.896
14. Brušperk A22.69521.97822.695
15. Baška22.93320.57822.933
16. Bystré B22.94826.26526.265
17. Staré Město22.93834.13034.130
18. Krmelín19.78834.46134.461
19. Staré Hamry36.39420.99836.394
20. Stanislavice35.45836.65136.651
21. Pstruží37.64237.52837.642
22. Horní Žukov42.29019.20842.290
23. Čeladná48.47243.22848.472
24. Brušperk B56.15145.12856.151
--. Palkovice0.0000.000N
--. Jakubčovice0.0000.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Skalice22.36621.49822.366
2. Hukovice23.14823.16023.160
3. Vyšní Lhoty24.49523.35824.495
4. Baška24.59323.52824.593
5. Lubno25.53224.72825.532
6. Fryčovice25.73125.56825.731
7. Pstruí26.33625.19826.336
8. Dolní Bečva27.03126.03827.031
9. Brušperk27.97623.70827.976
10. Frýdek30.04830.29530.295
11. Krmelín30.44222.65830.442
12. Hájov34.69534.59834.695
13. Staré Město35.42523.19835.425
14. Čeladná25.68838.72438.724


Webdesign: petr.novobilsky@seznam.cz

Aktuality


V neděli 27.5. pořádá SDH Fryčovice 34. ročník denní pohárové soutěže. Bližší info zde.





Konečné pořadí v BL

(2017)

Muži

1.Lubno356
2.Malenovice269
3.Palkovice239
4.Skalice229
5.Bystré216
6.Vyšní Lhoty209
7.Hájov198
8.Stanislavice180
9. Brušperk B180
10.Fryčovice177
11.Nová Ves173
12.Frýdek160
13.Brušperk153
14.Hukvaldy118
15.Žabeň99
16.Baška91

Ženy

1.Hájov167
2.Skalice152
3.Brušperk121
4.Nová Ves121
5.Fryčovice96
6.Pstruží83

XII.Ročník BL (2016)

XI.Ročník BL (2015)

X.Ročník BL (2014)

IX.Ročník BL (2013)

VIII.Ročník BL (2012)

VII.Ročník BL (2011)

VI.Ročník BL (2010)

V.Ročník BL (2009)

IV.Ročník BL (2008)

III.Ročník BL (2007)

II.Ročník BL (2006)

Rozpis soutěží BL 2017

Stránky Beskydské ligy