Banner SDH Fryčovice


Výsledková listina 30.ročníku denní pohárové soutěže (2014)

O pohár obecního úřadu Memoriál Ludvíka Quitta.

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Prchalov A13.36813.52413.524
2. Hukovice13.93814.12614.126
3. Prchalov B14.18513.90814.185
4. Hájov14.33214.17814.332
5. Nová Ves14.45014.32814.450
6. Mistřovice14.18814.45414.454
7. Oprechtice14.47513.66814.475
8. Trojanovice14.55714.49814.557
9. Horní Suchá14.66714.37814.667
10. Frýdek A14.83014.28814.830
11. Metylovice14.98815.05215.052
12. Lubno15.10114.86815.101
13. Vrbice15.04815.16315.163
14. Bystré15.53115.22815.531
15. Fryčovice15.69415.22815.694
16. Markvartovice15.85815.85415.858
17. Frýdek B16.05816.28116.281
18. Krmelín16.68016.33816.680
19. Baška20.35822.12522.125
20. Horní Domaslavice28.55829.85429.854
--. Žabeň0.00017.488N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Oprechtice15.93215.54815.932
2. Metylovice A17.14016.69817.140
3. Hukovice19.44517.83819.445
4. Hájov18.96819.78319.783
5. Baška19.44819.96419.964
6. Metylovice B20.33119.73820.331
7. Mistřovice20.13820.52520.525
8. Fryčovice22.22021.90822.220
9. Čeladná21.63822.53222.532

Kategorie mladší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Jistebník A13.53814.14614.146
2. NováVes A14.62013.14814.620
3. Lučina A14.67815.12615.126
4. Vyšní Lhoty15.37815.92715.927
5. Řepiště16.16215.53816.162
6. Krmelín A16.25115.12816.251
7. Petřvald18.03818.63018.630
8. Malenovice18.79615.49818.796
9. Trojanovice18.88818.93418.934
10. Lučina B18.94318.92818.943
11. Příbor16.93818.97118.971
12. Bruzovice19.15217.43819.152
13. Lubno19.23019.22819.230
14. Nýdek19.36717.58819.367
15. Oprechtice21.40720.23821.407
16. Brušperk24.29323.23824.293
17. Ostravice25.32524.07825.325
18. Nová Ves B27.33833.19533.195
19. Krmelín B34.03133.00834.031
20. Mořkov69.57869.83569.835

Kategorie starší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Petřvaldík12.52712.15812.527
2. Nýdek A12.88112.82812.881
3. Mořkov13.32413.13813.324
4. Trojanovice13.33612.93813.336
5. Fryčovice A14.05213.78814.052
6. Řepiště14.07312.22814.073
7. Nýdek B14.56113.87814.561
8. Příbor15.66314.69815.663
9. Brušperk B16.23311.79816.233
10. Hukvaldy21.15520.95821.155
11. Paskov A23.15122.39823.151
12. Paskov B25.19725.12825.197
13. Vyšní Lhoty28.99628.82828.996
14. Frýdlant nad Ostravicí30.64530.22830.645
15. Brušperk A32.94732.72832.947
16. Malenovice34.72334.28834.723
17. Lubno38.19437.93738.194
18. NováVes41.78340.12841.783
19. Fryčovice B19.93844.53044.530
--. Oprechtice0.0000.000N

Kategorie mini

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Lučina22.82522.52822.825
2. Petřvald30.78029.63830.780





Výsledková listina 16. ročníku noční pohárové soutěže(2014)

Fryčovický Hrbol

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Hájov15.73816.89516.895
2. Bystré16.92216.22816.922
3. Studénka Město17.70717.03817.707
4. Fryčovice17.93617.82817.936
5. Vyšní Lhoty18.34318.32818.343
6. Palkovice18.83018.33818.830
7. Bernartice n. O.18.95819.12219.122
8. Fryčovice Výběr19.63617.85819.636
9. Frýdek17.66819.67519.675
10. Staré Město19.23819.74619.746
11. Krmelín20.22419.69820.224
12. Žabeň20.34219.39820.342
13. Jakubčovice n. Odrou21.56118.30821.561
14. Jelenice21.42825.27225.272
15. Hukvaldy25.79826.02426.024
16. Skalice15.86827.38027.380
17. Baška28.73026.79828.730
18. Stanislavice19.09831.03131.031
19. Brušperk34.87519.53834.875
--. Lubno16.5380.000N
--. Místek0.0000.000N
--. Hukovice17.5780.000N
--. Horní Žukov0.00016.748N
--. Kujavy0.0000.000N
--. Paskov0.00025.448N
--. Plesná0.0000.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Frýdek20.39220.33820.392
2. Vyšní Lhoty21.62221.36821.622
3. Staré Město22.15321.87822.153
4. Krmelín22.32220.83822.322
5. Dvorniky22.54520.93822.545
6. Pstruží22.29822.93522.935
7. Skalice A22.66823.14623.146
8. Fryčovice23.23222.98823.232
9. Lhotka26.42826.62226.622
10. Baška26.86126.72826.861
11. Brušperk28.14526.48828.145
12. Hajov43.02843.33243.332
13. Skalice B52.07722.85852.077
14. Palkovice56.47856.04856.478


Webdesign: petr.novobilsky@seznam.cz

Aktuality


V neděli 27.5. pořádá SDH Fryčovice 34. ročník denní pohárové soutěže. Bližší info zde.





Konečné pořadí v BL

(2017)

Muži

1.Lubno356
2.Malenovice269
3.Palkovice239
4.Skalice229
5.Bystré216
6.Vyšní Lhoty209
7.Hájov198
8.Stanislavice180
9. Brušperk B180
10.Fryčovice177
11.Nová Ves173
12.Frýdek160
13.Brušperk153
14.Hukvaldy118
15.Žabeň99
16.Baška91

Ženy

1.Hájov167
2.Skalice152
3.Brušperk121
4.Nová Ves121
5.Fryčovice96
6.Pstruží83

XII.Ročník BL (2016)

XI.Ročník BL (2015)

X.Ročník BL (2014)

IX.Ročník BL (2013)

VIII.Ročník BL (2012)

VII.Ročník BL (2011)

VI.Ročník BL (2010)

V.Ročník BL (2009)

IV.Ročník BL (2008)

III.Ročník BL (2007)

II.Ročník BL (2006)

Rozpis soutěží BL 2017

Stránky Beskydské ligy