Banner SDH Fryčovice


Výsledková listina 31.ročníku denní pohárové soutěže (2015)

O pohár obecního úřadu Memoriál Ludvíka Quitta.

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Prchalov B14.19114.16814.191
2. Prchalov A14.43613.87814.436
3. Hukovice14.22814.67514.675
4. Kujavy15.23514.46815.235
5. Frýdek A15.10815.44615.446
6. Palkovice16.06416.03816.064
7. Lhotka16.12316.06816.123
8. Řepiště16.74817.36017.360
9. Jelenice15.80818.12418.124
10. Vyšní Lhoty14.85818.20618.206
11. Paskov20.12320.05820.123
--. Fryčovice0.00016.768N
--. Frýdek B17.94117.728N
--. Mniší0.00015.138N
--. Tošovice0.0000.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Hukovice19.98619.92819.986
2. Frýdek20.19419.04820.194
3. Lhotka19.63821.79621.796
4. Jelenice21.69822.35122.351
--. Fryčovice0.0000.000N

Kategorie mladší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Lučina A14.63414.08814.634
2. Jistebník15.94816.22016.220
3. Bruzovice A16.66415.47816.664
4. Trojanovice16.56816.74016.740
5. Řepiště18.52317.40818.523
6. Lučina B20.56219.53820.562
7. Hnojník22.87620.46822.876
8. SDH Nová Ves 1.21.52822.96322.963
9. Oprechtice A23.05518.69823.055
10. Malenovice24.63825.06625.066
11. Brušperk23.83826.20026.200
12. Petřvald B26.44424.26826.444
13. Petřvald A27.23525.05827.235
14. Oprechtice B29.29728.82829.297
15. Krmelín30.72430.67830.724
16. Nýdek31.69331.16831.693
17. Fryčovice32.17627.28832.176
18. Lubno34.36617.98834.366
19. Bruzovice B41.95539.47841.955
20. Petřvaldík54.92892.32192.321

Kategorie starší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Lubno12.54012.44812.540
2. Trojanovice12.67813.33713.337
3. Mořkov12.64813.40713.407
4. SDH Malenovice13.85613.57813.856
5. Paskov13.49814.27614.276
6. Jistebník14.34814.38414.384
7. Nová Ves 2.13.48814.48114.481
8. Fryčovice14.83514.78814.835
9. Řepiště13.93815.36015.360
10. Bystré16.14714.77816.147
11. Bruzovice21.22821.55721.557
12. Krmelín21.77821.84721.847
13. Petřvaldík21.98018.64821.980
14. Brušperk B27.00126.24827.001
15. Nýdek27.15426.58827.154
16. Guty33.09230.23833.092
17. Brušperk A33.28132.97833.281
18. Baška43.03849.23149.231

Kategorie mini

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Petřvaldík36.55335.73836.553
2. Petřvald37.65434.64837.654





Výsledková listina 17. ročníku noční pohárové soutěže(2015)

Fryčovický Hrbol

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Bystré16.39415.82816.394
2. Skalice16.77817.12517.125
3. Fryčovice17.34217.02817.342
4. Hájov17.05817.49117.491
5. Lhotka17.60817.73417.734
6. Frýdek A18.08317.49818.083
7. Jakubčovice nad Odrou17.76818.72218.722
8. Brušperk B18.93717.56818.937
9. Pstruží18.95318.48818.953
10. Palkovice20.13619.17820.136
11. Baška19.63820.23620.236
12. Krmelín20.29821.72221.722
13. Hukvaldy21.99822.10122.101
14. Žabeň23.25121.72823.251
15. Staré Město23.95721.78823.957
16. Brušperk A25.24825.64325.643
17. Dolní Tošanovice25.10825.66425.664
18. Stanislavice B25.73325.64825.733
19. Stanislavice A18.78827.98527.985
20. Vyšní Lhoty30.05830.26730.267
21. Darkovice32.57323.46832.573
--. Frýdek B0.0000.000N
--. Hukvaldy B0.0000.000N
--. Lubno0.0000.000N
--. Horní Žukov0.0000.000N
--. Paskov0.0000.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Skalice A20.36420.29820.364
2. Krmelín21.72821.72721.728
3. Lhotka21.75521.02821.755
4. Fryčovice B21.98120.77821.981
5. Fryčovice A21.80822.04422.044
6. Dvorníky22.48822.75622.756
7. Pstruží22.62822.77322.773
8. Brušperk23.90824.48724.487
9. Baška23.48835.36735.367
10. Palkovice37.54839.03739.037
11. Hájov45.02121.12845.021
12. Skalice B51.32436.96851.324
--. Frýdek A35.5580.000N

Kategorie 35+

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Hájov18.36818.39118.391
2. Fryčovice19.76719.12819.767
3. Hukvaldy21.98021.17821.980


Webdesign: petr.novobilsky@seznam.cz



Průběžné pořadí v BL

(2016)

Muži

1.Bystré282
2.Frýdek A248
3.Skalice242
4.Frýdek B238
5.Vyšní Lhoty231
6.Nová Ves206
7.Brušperk201
8.Fryčovice164
9.Pstruží138
10.Stanislavice134
11.Žabeň121
12.Palkovice118
13.Baška104
14.Krmelín87
15.Hukvaldy80

Ženy

1.Hájov157
2.Frýdek140
3.Skalice136
4.Pstruží102
5.Fryčovice98
6.Palkovice96
7.Brušperk86

XI.Ročník BL (2015)

X.Ročník BL (2014)

IX.Ročník BL (2013)

VIII.Ročník BL (2012)

VII.Ročník BL (2011)

VI.Ročník BL (2010)

V.Ročník BL (2009)

IV.Ročník BL (2008)

III.Ročník BL (2007)

II.Ročník BL (2006)

Rozpis soutěží BL 2016

Stránky Beskydské ligy