Banner SDH Fryčovice


Výsledková listina 32.ročníku denní pohárové soutěže (2016)

O pohár obecního úřadu Memoriál Ludvíka Quitta.

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Stachovice14.46014.35814.460
2. Lhotka14.84815.06215.062
3. Oprechtice B14.57815.16415.164
4. Frýdek B14.96815.56515.565
5. Fryčovice A15.47816.04116.041
6. Hukovice14.34816.13616.136
7. Vyšní Lhoty15.66816.23016.230
8. Baška16.92216.28816.922
9. Paskov17.24817.62417.624
10. Krmelín15.47818.52118.521
11. Fryčovice B19.74519.67819.745
12. Žabeň20.76822.90222.902
--. Oprechtice14.7880.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Hájov18.37417.52818.374
2. Lhotka17.93818.79618.796
3. Brušperk19.32819.73519.735
4. Skalice30.83327.36830.833
5. Frýdek34.82433.55834.824
--. Fryčovice0.0000.000N
--. Hukovice0.0000.000N

Kategorie mladší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Malenovice14.98016.14016.140
2. Bruzovice A16.01016.17016.170
3. Nová Ves16.17014.61016.170
4. Kunčice p. Ondřejníkem16.67016.28016.670
5. Nýdek18.29018.18018.290
6. Krmelín18.35018.22018.350
7. Fryčovice19.45019.33019.450
8. Řepiště19.22019.84019.840
9. Hnojník20.47020.65020.650
10. Petřvald19.69020.72020.720
11. Petřvaldík21.31021.63021.630
12. Lučina B22.32022.81022.810
13. Lučina A23.22022.61023.220
14. Komorní Lhotka23.18025.25025.250
15. Oprechtice B26.40027.15027.150
16. Jistebník27.91028.55028.550
17. Lubno33.80034.74034.740
18. Brušperk34.10037.46037.460
19. Paskov36.56038.35038.350
20. Oprechtice A48.11043.51048.110
--. Mošnov65.1900.000N

Kategorie starší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Malenovice A12.08012.61012.610
2. Lubno12.01012.81012.810
3. Nová Ves12.81012.68012.810
4. Kunčice p. Ondřejníkem12.52013.68013.680
5. Jistebník14.70015.18015.180
6. Petřvald17.01016.59017.010
7. Řepiště17.12016.94017.120
8. Petřvaldík16.17017.14017.140
9. Krmelín17.19016.98017.190
10. Bruzovice17.20016.83017.200
11. Malenovice B17.26018.16018.160
12. Brušperk A18.43018.26018.430
13. Frýdlant nad Ostravicí17.94019.67019.670
14. Nýdek A13.46023.55023.550
15. Baška24.64024.37024.640
16. Mošnov23.83024.85024.850
17. Brušperk B25.20027.16027.160
18. Fryčovice35.96035.09035.960
19. Komorní Lhotka52.94054.28054.280

Kategorie mini

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Petřvald30.88061.26061.260





Výsledková listina 18. ročníku noční pohárové soutěže(2016)

Fryčovický Hrbol

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Bystré17.57416.40817.574
2. Lubno18.15717.32818.157
3. Skalice18.96317.87818.963
4. Fryčovice A19.05018.62819.050
5. Frýdek B19.13517.32819.135
6. Stanislavice A19.46619.36819.466
7. Hájov19.59418.92819.594
8. Vyšní Lhoty19.93218.63819.932
9. Pstruží19.94419.60819.944
10. Lhotka19.32819.97019.970
11. Frýdek A20.15218.68820.152
12. Brušperk A20.18319.12820.183
13. Proskovice A19.73820.18620.186
14. Fryčovice B20.07820.39620.396
15. Baška21.29821.96221.962
16. Nová Ves18.43823.52223.522
17. Hukvaldy A24.47621.94824.476
18. Brušperk B28.89829.57529.575
19. Žabeň33.72122.53833.721
20. Hukvaldy B33.33835.22735.227
21. Stanislavice B36.07524.07836.075
22. Dvorníky39.18018.82839.180
23. Palkovice43.83729.48843.837
--. Krmelín0.0000.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Hájov20.85820.96220.962
2. Frýdek22.53822.57222.572
3. Fryčovice23.78223.27823.782
4. Petřvald26.17725.52826.177
5. Skalice A26.34125.93826.341
6. Brušperk31.17530.90831.175
7. Palkovice35.75524.56835.755
8. Pstruží22.90841.34541.345
--. Dvorníky0.0000.000N
--. Lhotka0.00022.138N

Kategorie 35+

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Vyšní Lhoty19.19119.06819.191
2. Hájov18.70819.88319.883
3. Palkovice19.32820.63420.634
4. Stará Ves23.12322.85823.123
5. Krmelín26.78827.86627.866


Webdesign: petr.novobilsky@seznam.cz



Konečné pořadí v BL

(2017)

Muži

1.Lubno356
2.Malenovice269
3.Palkovice239
4.Skalice229
5.Bystré216
6.Vyšní Lhoty209
7.Hájov198
8.Stanislavice180
9. Brušperk B180
10.Fryčovice177
11.Nová Ves173
12.Frýdek160
13.Brušperk153
14.Hukvaldy118
15.Žabeň99
16.Baška91

Ženy

1.Hájov167
2.Skalice152
3.Brušperk121
4.Nová Ves121
5.Fryčovice96
6.Pstruží83

XII.Ročník BL (2016)

XI.Ročník BL (2015)

X.Ročník BL (2014)

IX.Ročník BL (2013)

VIII.Ročník BL (2012)

VII.Ročník BL (2011)

VI.Ročník BL (2010)

V.Ročník BL (2009)

IV.Ročník BL (2008)

III.Ročník BL (2007)

II.Ročník BL (2006)

Rozpis soutěží BL 2017

Stránky Beskydské ligy