Banner SDH Fryčovice


Výsledková listina 35.ročníku denní pohárové soutěže (2019)

O pohár obecního úřadu Memoriál Ludvíka Quitta.

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Lukavec15.12114.37815.121
2. Oprechtice14.83815.17715.177
3. Stachovice15.22614.72815.226
4. Malenovice15.92014.72815.920
5. Trojanovice15.96514.94815.965
6. Hukovice15.18816.02116.021
7. Frýdek15.79816.28516.285
8. Lubno14.86816.34616.346
9. Košatka16.44216.20816.442
10. Staré Město16.23816.76716.767
11. Fryčovice16.35817.32217.322
12. Brušperk17.43817.67617.676
13. Metylovice15.02817.68117.681
14. Nová Ves18.00818.07318.073
15. Žabeň18.22819.12519.125
16. Hukvaldy20.29820.32120.321
17. Hájov15.52821.23521.235
18. Paskov27.12827.20127.201
19. Lhotka31.78833.83433.834
--. Proskovice B0.0000.000N
--. Toš Odry0.0000.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Metylovice16.93817.02417.024
2. Trojanovice19.02018.62819.020
3. Petřvald19.52118.66819.521
4. Proskovice20.27619.45820.276
5. Fryčovice17.92820.48620.486
6. Nová Ves20.43821.84121.841
7. Brušperk18.54824.64524.645
8. Skalice25.49826.12626.126
9. Stará Ves26.54625.15826.546
10. Hukvaldy27.82828.67128.671
11. Frýdek17.80830.36730.367
12. Lhotka32.72732.22832.727
13. Oprechtice33.89724.96833.897
--. Hájov17.8280.000N
--. Hukovice0.0000.000N

Kategorie mladší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Malenovice A14.24013.86014.240
2. Trojanovice15.11014.86015.110
3. Nová Ves15.01015.13015.130
4. Metylovice17.06016.54017.060
5. Malenovice B17.00017.09017.090
6. Paskov17.46017.11017.460
7. Lučina17.16017.48017.480
8. Petřvaldík B17.34017.70017.700
9. Brušperk17.70017.83017.830
10. Petřvaldík A18.60017.89018.600
11. Lubno19.85018.05019.850
12. Hnojník21.78021.91021.910
13. Pržno19.47023.56023.560
14. Krmelín24.65025.95025.950
15. Rychaltice21.04027.93027.930
16. Oprechtice27.96021.27027.960
17. Bruzovice29.41027.81029.410
18. Proskovice18.83030.28030.280
19. Komorní Lhotka39.50039.84039.840
20. Petřvald A39.91032.79039.910
21. Bystré46.04043.49046.040
22. Řepiště51.26051.67051.670
23. Hukvaldy60.32057.93060.320
24. Nýdek65.58063.24065.580

Kategorie starší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Trojanovice A12.81013.49013.490
2. Řepiště13.63014.07014.070
3. Bruzovice14.50013.69014.500
4. Trojanovice B14.40014.54014.540
5. Nová Ves A14.25015.25015.250
6. Krmelín15.34015.30015.340
7. Jistebník15.49015.59015.590
8. Oprechtice A17.24016.53017.240
9. Lučina16.37017.31017.310
10. Fryčovice17.94017.37017.940
11. Peřvaldík17.58019.01019.010
12. Pržno17.99019.46019.460
13. Hnojník19.51018.05019.510
15. Nýdek19.84020.25020.250
16. Metylovice20.57019.37020.570
17. Oprechtice B22.72022.49022.720
18. Nová Ves B22.91022.94022.940
19. Brušperk24.09023.25024.090
20. Paskov24.77026.19026.190
21. Petřvald25.41026.58026.580
22. Hukvaldy27.15026.52027.150
23. Proskovice42.56020.16042.560
--. Malenovice16.2900.000N
--. Komorní Lhotka0.00047.330N

Kategorie dorostenci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Trojanovice11.18012.01012.010
2. Jistebník11.77012.16012.160
3. Nýdek14.87014.57014.870
4. Pržno15.53017.40017.400
5. Paskov27.49017.89027.490

Kategorie mini

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Rychaltice37.20031.00037.200
2. Hnojník48.01050.71050.710
3. Malenovice55.17037.85055.170
4. Petřvald66.11056.33066.110
5. Hukvaldy82.25048.24082.250





Výsledková listina 21. ročníku noční pohárové soutěže(2019)

Fryčovický Hrbol

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Brušperk A17.55817.82017.820
2. Frýdek16.27817.82617.826
3. Hájov B17.29818.13618.136
4. Trojanovice18.20017.72818.200
5. Skalice B19.06819.07119.071
6. Skalice A19.43819.85019.850
7. Hájov A20.22219.12820.222
8. Brušperk C22.63822.63622.638
9. Metylovice18.43822.96722.967
10. Bystré24.07623.73824.076
11. Fryčovice24.15623.26824.156
12. Hukvaldy23.73824.24224.242
13. Lubno24.48717.22824.487
14. Lhotka26.16022.06826.160
15. Brušperk B26.67026.59826.670
16. Paskov26.57826.85226.852
17. Žabeň30.72630.29830.726
--. Vyšní Lhoty0.00041.828N
--. Nová Ves20.38619.528N
--. Trojanovice B0.0000.000N
--. Stanislavice0.00021.858N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Skalice B21.02821.19121.191
2. Skalice A22.12621.42822.126
3. Lhotka23.09522.26823.095
4. Fryčovice23.52323.35823.523
5. Petřvald24.28724.06824.287
6. Metylovice24.83024.16824.830
7. Hájov B24.85825.42025.420
8. Stanislavice25.32825.75525.755
9. Frýdek29.79829.82229.822
10. Pstruží31.35726.62831.357
11. Brušperk33.84032.85833.840
12. Hukvaldy40.67639.39840.676
--. Nová Ves0.00032.428N
--. Hájov22.0280.000N

Kategorie 35+

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Hájov A19.67820.07320.073
2. Vyšní Lhoty18.53820.82420.824
3. Palkovice21.38821.42521.425
4. Fryčovice19.44822.53622.536
5. Petřvald31.32031.12831.320
6. Hájov B32.94132.88832.941
--. Metylovice0.0000.000N


Webdesign: petr.novobilsky@seznam.cz



Konečné pořadí v BL

(2020)

Muži

1.Hájov121
2.Bystré94
3.Trojanovice92
4.Frýdek87
5.Malenovice73
6.Vyšní Lhoty72
7.Brušperk72
8.Skalice69
9.Stanislavice59
10.Paskov56
11.Fryčovice51
12.Vyšní Lhoty B43

Ženy

1.Skalice90
2.Brušperk57
3.Pstruží57
4.Vyšní Lhoty39
5.Stanislavice39

XV.Ročník BL (2019)

XIV.Ročník BL (2018)

XIII.Ročník BL (2017)

XII.Ročník BL (2016)

XI.Ročník BL (2015)

X.Ročník BL (2014)

IX.Ročník BL (2013)

VIII.Ročník BL (2012)

VII.Ročník BL (2011)

VI.Ročník BL (2010)

V.Ročník BL (2009)

IV.Ročník BL (2008)

III.Ročník BL (2007)

II.Ročník BL (2006)

Rozpis soutěží BL 2020

Stránky Beskydské ligy