Banner SDH Fryčovice


Výsledková listina 34.ročníku denní pohárové soutěže (2018)

O pohár obecního úřadu Memoriál Ludvíka Quitta.

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Stachovice14.74514.52814.745
2. Trojanovice14.69815.05615.056
3. Mošnov15.42215.29815.422
4. Brušperk15.03815.77515.775
5. Lubno15.02815.93515.935
6. Proskovice17.52817.55317.553
7. Horní Žukov18.33017.87818.330
8. Lhotka17.76818.48218.482
9. Stanislavice17.02819.02519.025
10. Fryčovice16.63819.25519.255
11. Paskov22.58421.36822.584
12. Žabeň23.33823.58723.587
13. Hukvaldy25.56826.06026.060
14. Kozlovice33.23834.32434.324
--. Nižní Lhoty19.92820.091N
--. Horní Žukov18.19818.724N
--. Hukovice0.0000.000N
--. Vrbice B0.0000.000N
--. Odry0.0000.000N
--. Výškovice0.0000.000N
--. Hájov0.0000.000N
--. Oprechtice0.0000.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Hájov18.43819.16219.162
2. Skalice18.59819.67419.674
3. Hukovice19.76218.99819.762
4. Nová Ves18.89821.03621.036
5. Hukvaldy21.95521.42821.955
6. Proskovice22.22718.84822.227
7. Oprechtice21.23822.77022.770
8. Lhotka20.73823.43523.435
9. Fryčovice21.76823.67523.675
10. Nošovice30.53129.82830.531

Kategorie mladší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Krmelín A15.87016.27016.270
2. Malenovice A16.41015.50016.410
3. Nová Ves16.58015.28016.580
4. Hnojník17.07016.58017.070
5. Mošnov A17.33017.17017.330
6. Oprechtice A17.06017.81017.810
7. Petřvaldík A17.92016.93017.920
8. Mošnov B19.01018.83019.010
9. Malenovice B17.70020.80020.800
10. Řepiště21.81015.94021.810
11. Petřvaldík B20.11022.11022.110
12. Nýdek22.23022.24022.240
13. Petřvald23.07018.91023.070
14. Brušperk A23.44020.72023.440
15. Metylovice A23.77022.02023.770
16. Lučina23.79015.62023.790
17. Hukvaldy A27.31026.28027.310
18. Komorní Lhotka28.06029.10029.100
19. Oprechtice B31.35031.61031.610
20. Lubno27.21032.34032.340
21. Brušperk B32.89036.77036.770
22. Paskov37.18036.94037.180
23. Trojanovice42.05039.11042.050
24. Fryčovice49.72051.88051.880
25. Krmelín B32.18060.24060.240
26. Rychaltice53.78061.16061.160
27. Hukvaldy B64.33061.94064.330
--. Lhotka0.00024.360N

Kategorie starší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Nová Ves A12.60012.38012.600
2. Trojanovice12.56013.11013.110
3. Nová Ves B13.31013.06013.310
4. Malenovice13.22013.65013.650
5. Řepiště14.45014.19014.450
6. Jistebník14.62014.69014.690
7. Oprechtice14.59015.42015.420
8. Fryčovice15.77015.97015.970
9. Petřvald16.16016.67016.670
10. Brušperk16.46016.77016.770
11. Bruzovice17.79017.84017.840
12. Nýdek19.50018.38019.500
13. Lubno19.86018.85019.860
14. Petřvaldík19.72021.17021.170
15. Lhotka24.59023.31024.590
16. Paskov30.34014.29030.340
17. Pržno32.12033.98033.980
18. Komorní Lhotka43.63042.59043.630

Kategorie dorostenci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Trojanovice12.19011.82012.190
2. Pržno D11.78013.32013.320

Kategorie mini

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Hnojník26.52026.01026.520
2. Malenovice27.89028.21028.210
3. Hukvaldy B44.71045.11045.110
4. Hukvaldy A47.39046.45047.390





Výsledková listina 20. ročníku noční pohárové soutěže(2018)

Fryčovický Hrbol

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Malenovice17.05817.56117.561
2. Bystré17.25817.64517.645
3. Skalice A18.30617.84818.306
4. Frýdek18.27818.42218.422
5. Palkovice19.70019.12819.700
6. Nová Ves18.55819.86719.867
7. Skalice B18.90819.88019.880
8. Brušperk A19.54820.03420.034
9. Stanislavice A19.99820.20520.205
10. Vyšní Lhoty20.23419.84820.234
11. Stará Ves20.28318.06820.283
12. Dvorníky20.78220.34820.782
13. Stanislavice B21.38019.35821.380
14. Lubno22.34618.52822.346
15. Hukvaldy23.33722.34823.337
16. Paskov23.36023.23823.360
17. Fryčovice24.56825.52625.526
18. Baška28.32829.12129.121
19. Hájov39.23437.85839.234
--. Metylovice0.00019.668N
--. Žabeň19.93834.760N
--. Trojanovice B21.9480.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Skalice B21.48321.02821.483
2. Skalice A21.04822.08422.084
3. Hájov A22.10622.13422.134
4. Dvorníky22.69121.85822.691
5. Pstruží24.56524.33824.565
6. Fryčovice24.80723.24824.807
7. Nová Ves23.80825.13125.131
8. Lhotka23.78831.48431.484
9. Frýdek31.26832.39632.396
10. Hukvaldy39.78840.42140.421
11. Brušperk42.78723.48842.787
--. Metylovice0.00021.548N
--. Stanislavice0.00025.238N
--. Hájov B0.00022.838N
--. Petřvald0.00029.668N
--. Kozlovice0.0000.000N

Kategorie 35+

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Metylovice18.57818.82518.825
2. Hájov A20.63020.27820.630
3. Palkovice20.76119.57820.761
4. Vyšní Lhoty21.86318.79821.863
5. Hájov C27.67828.52028.520
6. Hájov B44.82845.18045.180
--. Malenovice0.00018.488N


Webdesign: petr.novobilsky@seznam.cz



Konečné pořadí v BL

(2018)

Muži

1.Lubno293
2.Nová Ves283
3.Frýdek234
4.Malenovice229
5.Skalice210
6.Vyšní Lhoty209
7.Palkovice188
8.Brušperk181
9.Bystré180
10.Stanislavice162
11.Stanislavice B153
12.Skalice B149
13.Fryčovice148
14.Baška105
15.Hukvaldy95

Ženy

1.Skalice164
2.Frýdek137
3.Pstruží136
4.Nová Ves126
5.Fryčovice118
6.Brušperk108
7.Stanislavice95

XIII.Ročník BL (2017)

XII.Ročník BL (2016)

XI.Ročník BL (2015)

X.Ročník BL (2014)

IX.Ročník BL (2013)

VIII.Ročník BL (2012)

VII.Ročník BL (2011)

VI.Ročník BL (2010)

V.Ročník BL (2009)

IV.Ročník BL (2008)

III.Ročník BL (2007)

II.Ročník BL (2006)

Rozpis soutěží BL 2018

Stránky Beskydské ligy